M320QAN02.3 Technical Data
Enabling Customer Innovation to Empower Tomorrow's Technology
Home > Technologies > AUO > M320QAN02.3
M320QAN02.3 is a 32.0" diagonal a-Si TFT-LCD display panel product , with an integral QLED backlight system, without backlight driver, without touch screen. It features an operating temperature range of 0 ~ 50°C , a storage temperature range of -20 ~ 60°C , and the maximal vibration level of 1.0G (9.8 m/s²). It's general features are summarized in the following: DCI-P3, Adobe RGB, sRGB, HDR600, 3-side boderless, 144Hz, QD Backlight, Reverse I/F, 10 bit, Matte , 8bit 144Hz / 10bit 120Hz, HDR600, 3-side Borderless. Based on its features,we recommend that this model be applied to Desktop Monitor, Gaming etc.
Technical Data:
Part #:
M320QAN02.3
Brand:
AUO
Size:
32.0 inch"
Resolution:
3840×2160
Interface:
32.0 inch
Technology:
Transmissive
Brightness:
400 cd/m² (Typ.)
Operating Tem:
0 ~ 50 °C
Storage Tem:
-20 ~ 60 °C