M238HVN02.0 CELL Technical Data
Enabling Customer Innovation to Empower Tomorrow's Technology
Home > Technologies > AUO > M238HVN02.0 CELL
M238HVN02.0 CELL is a 23.8" diagonal a-Si TFT-LCD display panel product, without backlight, without touch screen. It features an operating temperature range of 0 ~ 50°C , a storage temperature range of -20 ~ 60°C . It's general features are summarized in the following: 165Hz, Matte . Based on its features, we recommend that this model be applied to Desktop Monitor, Gaming etc.
Technical Data:
Part #:
M238HVN02.0 CELL
Size:
23.8 inch"
Resolution:
1920×1080
Interface:
23.8 inch
Operating Tem:
0 ~ 50 °C
Storage Tem:
-20 ~ 60 °C